В Україні затримано псевдоволонтера за продаж автомобілів з “гуманітарки“

У Кропивницькому правоохоронці затримали псевдоволонтера, який продав три автомобілі (Volkswagen Touran, Hyundai Santa FE та Kia Sorento), ввезені з Європи як гуманітарну допомогу для ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної прокуратури.

В Україні затримано псевдоволонтера за продаж автомобілів з “гуманітарки“ - today.ua

За даними слідства, представник громадської організації організував незаконний продаж автомобілів, отриманих із Європи для ЗСУ. Для цього він підробляв документи про нібито безкоштовну передачу автомобілів іншим волонтерським організаціям.

Так, в Україну ввезли три автомобілі як гуманітарну допомогу для ЗСУ. Фігурант доставив їх до Кропивницького, щоб продати місцевому жителю.

В Україні затримано псевдоволонтера за продаж автомобілів з “гуманітарки“ За даними фактами слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 201-3 Кримінального кодексу України. Фігуранту вже повідомили про підозру у злочині. Досудове слідство триває.

На жаль, це вже далеко не перший випадок, коли шахраї, видаючи себе за волонтерів, продають гуманітарну допомогу, отриману з-за кордону для ЗСУ та для громадян, які постраждали внаслідок агресії російських окупантів.

В Україні затримано псевдоволонтера за продаж автомобілів з “гуманітарки“ Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Києві затримали керівника громадської організації, який намагався продати автомобілі, отримані як гуманітарну допомогу для ЗСУ.