Навіщо на шинах кольорові смужки і різнокольорові точки?

Ви, напевно, звертали увагу на те, що на деяких шинах є кольорові смужки і різнокольорові точки. Одні автомобілісти вважають, що так позначають сорт гуми. Інші впевнені, що це бракована партія. Треті думають, що шини без таких смуг - некондиція. Так навіщо на гуму наносять кольорові смужки і різнокольорові точки?

Навіщо на шинах кольорові смужки і різнокольорові точки? - today.ua

Почнемо з нагадування про те, що кольорові смужки можна побачити на протекторах покришок, а різнокольорові точки - на боковинах.

Кольорові смужки на протекторі потрібні під час виробництва. Вони допомагають визначити тип протектора, щоб не переплутати його при подальшій установці на каркас шини і вулканізації.

Навіщо на шинах кольорові смужки і різнокольорові точки? Кольорові смужки також приносять користь під час зберігання покришок на складі. Працівники складу за допомогою смуг визначають тип шини і відвантажують потрібні.

Для автомобілістів великої користі від кольорових смужок немає. Можна визначити, що шини, які вони хочуть купити, з однієї партії. Але це можна зробити й за датою виготовлення.

Тепер давайте поговоримо про кольорові точки і трикутники на автомобільній гумі. Це балансувальні мітки. Вони допомагають більш точно встановити і відбалансувати нове колесо на новому диску.

Навіщо на шинах кольорові смужки і різнокольорові точки? Жовта або біла точки (або трикутник) вказують на найлегший сегмент шини. Монтувати таку покришку потрібно, поєднавши жовту позначку з найважчим місцем на колісному диску - там, де розташований ніпель.

Червоними крапками позначається місце з найбільшим радіусом. При монтажі червона точка повинна бути поєднана зі знаком «L» на диску, яким відзначається легка зона ободу. Якщо цього знака немає, то шина встановлюється так, щоб червона точка розташовувалася в протилежний стороні від ніпеля.

Сало полезно для здоровья и фигуры в зимнее время – советы диетолога
Сало особенно полезно для организма в зимнее время года. Переваривая данный продукт, организм выделает много тепла и надолго сохраняет чувство сытости...
З шоу «Холостячка» вибув ще один учасник: Мішина побачила в ньому тільки друга
Шостий випуск реаліті-шоу «Холостячка» став останнім для ще одного учасника. Ксенія Мішина заявила, що бачить в цьому чоловікові лише друга, тому вирі...
Британський трихолог назвав вітамін для профілактики облисіння
Вітамін, який необхідний для живлення киснем волосяних цибулин, тим самим запобігаючи їх загибель, назвав відомий у Великобританії трихолог Філіп Кінг...
Оля Полякова змінила сценічний імідж і стала схожою на Надю Дорофєєву
Популярна українська співачка Оля Полякова змінила імідж, зробила новий макіяж, зачіску, змінила колір очей за допомогою кольорових лінз. Виконавиця д...
Експерт розповів, на скільки реально зростуть пенсії українців в наступному році
Пенсії громадян України в наступному році будуть рости. Зокрема, в березні 2021 року мають бути проіндексовані всі пенсійні виплати. Однак цей приріст...