Навіщо на шинах кольорові смужки і різнокольорові точки?

Ви, напевно, звертали увагу на те, що на деяких шинах є кольорові смужки і різнокольорові точки. Одні автомобілісти вважають, що так позначають сорт гуми. Інші впевнені, що це бракована партія. Треті думають, що шини без таких смуг - некондиція. Так навіщо на гуму наносять кольорові смужки і різнокольорові точки?

Навіщо на шинах кольорові смужки і різнокольорові точки? - today.ua

Почнемо з нагадування про те, що кольорові смужки можна побачити на протекторах покришок, а різнокольорові точки - на боковинах.

Кольорові смужки на протекторі потрібні під час виробництва. Вони допомагають визначити тип протектора, щоб не переплутати його при подальшій установці на каркас шини і вулканізації.

Навіщо на шинах кольорові смужки і різнокольорові точки? Кольорові смужки також приносять користь під час зберігання покришок на складі. Працівники складу за допомогою смуг визначають тип шини і відвантажують потрібні.

Для автомобілістів великої користі від кольорових смужок немає. Можна визначити, що шини, які вони хочуть купити, з однієї партії. Але це можна зробити й за датою виготовлення.

Тепер давайте поговоримо про кольорові точки і трикутники на автомобільній гумі. Це балансувальні мітки. Вони допомагають більш точно встановити і відбалансувати нове колесо на новому диску.

Навіщо на шинах кольорові смужки і різнокольорові точки? Жовта або біла точки (або трикутник) вказують на найлегший сегмент шини. Монтувати таку покришку потрібно, поєднавши жовту позначку з найважчим місцем на колісному диску - там, де розташований ніпель.

Червоними крапками позначається місце з найбільшим радіусом. При монтажі червона точка повинна бути поєднана зі знаком «L» на диску, яким відзначається легка зона ободу. Якщо цього знака немає, то шина встановлюється так, щоб червона точка розташовувалася в протилежний стороні від ніпеля.

ДЖЕРЕЛОAvtovzglyad.ru
В Україні подешевшала полуниця: ціни на ягоду впали більш ніж вдвічі
Полуниця на прилавках українських магазинів стала доступнішою за ціною. Вартість головної весняно-літньої ягоди знизилася більш ніж удвічі. Українс...
П'ять причин, чому смартфон розряджається в неактивному стані
Багатьом власникам Android-смартфонів знайома ситуація, коли пристроєм деякий час не користувалися, а його акумулятор все одно розряджався. Цьому є по...
За банкноту номіналом в 1 гривню просять 30 тисяч: в Україні виставили на продаж унікальну купюру
В Україні продається банкнота в 1 гривню за ціну в 1200 доларів, що у гривнях на сьогодні становить понад 30 тисяч. Такої вартості надав паперовій куп...
“Все, здаюся ...“: дружині Віктора Павлика різко стало погано після пологів
Віктор Павлик 15 червня вчетверте став батьком. Його дружина Катерина Реп'яхова подарувала артистові сина Михайла. Пологи пройшли легко, але на наступ...
Покупців землі в Україні чекають жорсткі перевірки: що зміниться з 1 липня
Ринок землі в Україні відкриється з 1 липня, і фізичні особи зможуть купувати до 100 га землі в одні руки, яка попередньо буде коштувати близько $1,5-...