Відомі подробиці про новий ЗАЗ, який з'явиться у 2024 році

До 2025 року Запорізький автомобілебудівний завод має почати випускати чотири нові моделі. Одна з них з'явиться у 2024 році. Йдеться про Lada Granta нового, другого, покоління. Вже стали відомі деякі подробиці про цю новинку.

Відомі подробиці про новий ЗАЗ, який з'явиться у 2024 році - today.ua

Нову Granta збудують на платформі Renault CMF-B. На цій же платформі, до речі, створять інші нові моделі Lada. Гранта наступного покоління буде базуватися на базі Dacia Logan третього покоління.

За непідтвердженою інформацією, Lada Granta нового покоління отримає збільшений кузов. Однак, він буде компактнішим за Lada Vesta.

А ось лінійка двигунів залишиться незмінною. Покупцям пропонуватимуть версії з 1,6 та 1,8 атмосферними моторами. Чому в цьому автомобілі не використовуватимуть силові агрегати Renault - не відомо. Можливо, що це може призвести до подорожчання машини.

Що ж до салону, то він не зміниться докорінно. Granta відноситься до найбюджетніших автомобілів. Навряд чи змінюватимуть її позиціонування.

В Україні зараз Lada Granta (її випускає ЗАЗ з російських машинокомплектів) – це найдешевший новий автомобіль. У базовій комплектації він коштує 256 938 гривень. Він оснащується 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 87 к.с., який працює разом із 5-ступінчастою механічною коробкою передач.

Раніше стало відомо, що подорожчали бюджетні автомобілі ЗАЗ.