Через збільшення курсу долара АЗС не піднімуть ціни – експерт

Ціни на бензин та дизельне паливо на українських АЗС можуть залишитися стабільними, незважаючи на підвищення офіційного курсу долара до гривні на 25%. Такий уточнений прогноз зробив директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн.

Через збільшення курсу долара АЗС не піднімуть ціни – експерт - today.ua

Він наголосив, що підвищення цін на пальне в Україні може не відбутися з кількох причин. Наприклад, надто високі митні ціни на пальне, що призведе до закономірного зниження, а також зниження світових цін на нафту та нафтопродукти.

Нагадаємо, 21 липня Нацбанк України підвищив офіційний курс долара із 29,29 до 36,56 гривень. Сергій Куюн після цього зробив прогноз, що після підвищення курсу долара ціна дизельного палива збільшиться до 60-62 гривень за літр, бензину – до 55-57 гривень за літр, а автогаз може залишитися зі старою ціною близько 30 гривень/літр. Наразі експерт свій прогноз відкоригував.

Через збільшення курсу долара АЗС не піднімуть ціни – експерт Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна поступово виходить із паливної кризи. При цьому прем'єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців купувати електромобілі, оскільки він не відкидає повторення паливної кризи.

Тим часом, раніше повідомлялося, що українці стали менше скаржитися, що АЗС завищують ціни на паливо.