Через недбалість брокерів митниця масово конфіскує євробляхи

В Україні відбувається масова конфіскація автомобілів з іноземною реєстрацією прямо на митних постах під час розмитнення. Про це повідомила громадська організація "АвтоЄвроСила", яка отримала багато скарг від водіїв.

Через недбалість брокерів митниця масово конфіскує євробляхи - today.ua

Це відбувається через непрофесійних митних брокерів, які перед розмитненням не перевіряють євробляхи за судовими реєстрами і не виявляють судові постанови про конфіскацію машин.

Водії приїжджають на розмитнення і залишаються без своїх автомобілів. Обурюватися марно, так як тут же на митному посту знаходяться поліцейські. Якщо водій відмовляється віддати ключі, то його автомобіль вантажать на евакуатор і відвозять на штрафмайданчик.

"АвтоЄвроСила" рекомендує водіям вимагати у брокера перед розмитненням докази, що він перевірив автомобіль за судовим реєстром.

Активісти звернулися до керівництва Митниці України з проханням по кожному випадку конфіскації автомобіля через недбалість брокерів дати можливість виправити ситуацію.

"Давайте допоможемо людям разом, адже не люди для держави, а держава для людей", - йдеться у зверненні "АвтоЄвроСили" до керівництва Митниці України.

Раніше стало відомо, що скористатися пільговим періодом розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією не можуть близько 150 тисяч українців.