Юрособам більше не потрібно ставити автомобілі на облік у військкоматах

Автор: Максимов Віталій

Народні депутати Верховної Ради України ухвалили у другому читанні законопроект №5337, який передбачає, у тому числі, скасування необхідності юридичним особам ставити свої автомобілі на облік у військкоматах. Про це свідчать дані сайту українського парламенту.

Юрособам більше не потрібно ставити автомобілі на облік у військкоматах - today.ua

Проект закону №5337 зареєстрували у Верховній Раді у квітні 2022 року. 27 липня народні депутати прийняли його за основу зі скороченим часом підготовки до другого читання. Наразі затверджений у другому читанні законопроект направлений на підпис президенту Володимиру Зеленському.

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну російських окупаційних військ набув чинності закон, згідно з яким усі юридичні особи мають ставити свої автомобілі на облік у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. Це необхідно для того, щоб армія за необхідності могла отримати автомобілі на свої потреби.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Юрособам більше не потрібно ставити автомобілі на облік у військкоматах Тепер юрособам не потрібно ставити свої автомобілі на облік у військкоматах. Справа в тому, що військкомати отримають доступ до баз даних МВС. Закон набуде чинності з дня опублікування.

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Українських біженців у Німеччині планують позбавити грошової допомоги у 563 євро: названо причину

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Закарпатській області затримали митника, який брав хабарі за безпроблемне ввезення в Україну автомобілів на іноземних номерах.