Інститут споживчих експертиз звинуватив БРСМ, Motto і SunOil в низькій якості палива

Інститут споживчих експертиз, який займається контролем якості різних товарів, припинив співпрацю з трьома мережами АЗС - БРСМ-Нафта, Motto і SunOil. Причина такого рішення полягає в тому, що в цих мережах продають бензин низької якості.

Інститут споживчих експертиз звинуватив БРСМ, Motto і SunOil в низькій якості палива - today.ua

Директор інституту Юрій Чорнобривець зазначив, що перераховані вище мережі АЗС неодноразово попереджали про те, що потрібно поліпшити якість палива. Однак, цього не було зроблено.

Розірвати контакти з цими трьома мережами АЗС інститут прийняв рішення після нового дослідження бензину А-92. У зразках бензину цих АЗС виявили перевищення вмісту сірки, бензолу і сліди амінів (токсична речовина, заборонена в Україні).

За словами Чорнобривця, до мереж БРСМ-Нафта, Motto і SunOil направлено вимоги зняти маркування ІСЕ на їх заправних станціях і будь-які повідомлення про їхню участь в програмі контролю якості інституту.

ІСЕ тепер буде за виявлення одного відхилення за якістю на місяць виносити попередження тій чи іншій мережі АЗС, а при повторному порушенні якості палива - розривати контракт.

Раніше стало відомо, що Кабінет міністрів і Нафтогазова асоціація України підписали Меморандум, який під час карантину, забезпечить стабільність цін на паливо.