Інформацію про новий Kia Sportage розсекретили завчасно

У Мережу потрапили подробиці про Kia Sportage нового, п'ятого, покоління. Вони стали відомі після закритої презентації цієї новинки в Південній Кореї.

Інформацію про новий Kia Sportage розсекретили завчасно - today.ua

Стверджується, що продажі нового Sportage почнуться приблизно через місяць - 20 липня. Правда, в перший час його продаватимуть тільки в Південній Кореї. Тільки в другій половині поточного року він з'явиться в деяких інших країнах світу.

У салоні буде цифрова приладова панель з 12-дюймовим дисплеєм, а також нова інформаційно-розважальна система з 12-дюймовим дисплеєм.

У лінійку двигунів нового Sportage увійдуть кілька силових агрегатів. Серед них буде, наприклад, 1,6 літровий турбомотор потужністю 180 кінських сил. Буде також гібридна версія потужністю 230 к.с.

Інформацію про новий Kia Sportage розсекретили завчасно Дизайн цього кросовера виконаний в абсолютно новому фірмовому стилі Єдність протилежностей, який вперше був застосований в електромобілі Kia EV6. Крім того, він отримає новий логотип Kia.

В Україні зараз Kia Sportage в базовій комплектації з 1,6 л бензиновим двигуном, який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач, коштує від 570 500 гривень.

Інформацію про новий Kia Sportage розсекретили завчасно

Раніше ми показали фотографії нового Kia Sportage: виглядає приголомшливо.