Ввозити євробляхи в Україну тепер можна через три пункти пропуску

В Україну тепер можна ввозити автомобілі на іноземній реєстрації для безкоштовного розмитнення лише через три пункти пропуску. Відповідне рішення ухвалив Кабмін.

Ввозити євробляхи в Україну тепер можна через три пункти пропуску - today.ua

Зокрема, євробляхи тепер можна ввозити через пункти пропуску "Устилуг" (Волинська область), "Грушів" (Львівська область) та "Малий Березний" (Закарпатська область). Через інші пункти пропуску автомобілі на іноземній реєстрації для розмитнення не пропускають.

Таке рішення Уряд ухвалив у зв'язку з тим, що після запровадження безкоштовного розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації (під час війни) на західному кордоні утворилися великі черги з бажаючих скористатися такою пільгою. В результаті доводиться довго простоювати автомобілям з імпортними товарами та з гуманітарною допомогою.

Ввозити євробляхи в Україну тепер можна через три пункти пропуску Раніше голова парламентського фінансового комітету Данило Гетьманцев заявив, що в Україні через зловживання можуть скасувати безплатне розмитнення автомобілів. Така можливість зараз обговорюється в українському уряді.

Уряду не подобається, що безкоштовним розмитненням зловживають комерційні підприємства, ввозячи машини для перепродажу, у той час, як ця пільга вводилася для простих українців.

Раніше стало відомо, які євробляхи найчастіше привозять українці під час війни.