Другий шанс: Mazda повертає на ринок старий кросовер CX-7 першого поколінн,

Компанія Mazda вирішила відновити серійне виробництво компактного кросовера Mazda CX-7, який зняли з конвеєра в 2012 році. Він буде коштувати близько 30 тисяч доларів.

Другий шанс: Mazda повертає на ринок старий кросовер CX-7 першого поколінн, - today.ua

Mazda CX-7 першого покоління з'явилася в 2006 році, проте вже через шість років боси компанії Mazda від неї відмовилися. Причина - конкуренція з більш новим кросовером Mazda CX.

Нова Mazda CX-7 отримає гібридну силову установку, яка з успіхом використовується на таких моделях, як, наприклад, Toyota Venza і RAV4.

Екстер'єр цієї новинки буде виконаний відповідно до фірмової філософією дизайну Mazda Kodo.

Другий шанс: Mazda повертає на ринок старий кросовер CX-7 першого поколінн, В цілому CX-7 нового покоління буде виглядати більш стильно і сучасно, ніж модель першого покоління. Стиль буде приблизно таким же, як у кросоверів Mazda CX-5 і CX-9. У них він, наприклад, запозичить традиційну решітку радіатора з більш високою передньою панеллю і світлодіодні фари.

Продажі нового CX-7 почнуться в 2022 році. Як ми вже говорили, він буде коштувати приблизно від 30 тисяч доларів. У модельній лінійці Mazda цей паркетник займе місце між компактним CX-5 і більшим у розмірах CX-9.

Другий шанс: Mazda повертає на ринок старий кросовер CX-7 першого поколінн,

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в 2023 році Mazda випустить на ринок Європи власну версію гібридного Toyota Yaris.