Всі автомобілі Toyota отримають нову мультимедійну систему

Компанія Toyota планує всі свої нові автомобілі, у тому числі автомобілі Lexus, оснащувати новітньою інформаційно-розважальною системою, обчислювальна потужність якої в п'ять разів вища, ніж у інших систем цього японського автогіганта. Про це розповів виконавчий директор Toyota Connected North America Стів Басра.

Всі автомобілі Toyota отримають нову мультимедійну систему - today.ua

На даний момент лише одна модель компанії Toyota оснащується новітньою мультимедійною системою. Це Toyota Tundra нового покоління. Другою моделлю із цією системою стане Lexus NX 2022 модельного року.

Нова інформаційно-розважальна система доступна з 8- та 14-дюймовими дисплеями. Вона отримала нову функцію розпізнавання голосових команд, яка пов'язана зі штучним інтелектом у хмарі та регулярно оновлюється. Голосовий помічник активується словами "Ok, Toyota" або "Hey Lexus", залежно від бренду автомобіля.

Можна зберігати профілі користувача через програму для смартфонів Toyota App.

Всі автомобілі Toyota отримають нову мультимедійну систему У найближчі 3-4 роки таку систему отримають нові автомобілі Toyota в різних країнах світу.

Крім того, інженери японського автогіганта зараз також розробляють систему контролю за станом водія та пасажирів. Датчики будуть збирати інформацію про серцебиття водія та пасажирів, температуру тіла тощо. Завдяки цьому система зможе керувати кліматом у салоні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні почалися продажі нового кросовера Toyota Yaris Cross.