Злодії придумали незвичайний спосіб викрадення автомобілів

Автор: Максимов Віталій

Автовикрадачі постійно вигадують нові способи "заробітку", хоча, здавалося б, все вже придумано. У Польщі затримали банду, учасники якої крали автомобілі за допомогою автомобільного гідравлічного крана.

Злодії придумали незвичайний спосіб викрадення автомобілів - today.ua

У складі цієї банди було троє людей, причому один з них – неповнолітній. Вони підшукували автомобіль, припаркований на дорозі, якою рідко їздять. Після цього зловмисники забирали авто за допомогою гідравлічного автокрана. Вони підчіплювали машину, вантажили її на платформу та їхали. Загалом вони намагалися звести ризик до мінімуму, обираючи автомобілі в безлюдних місцях.

Але одного разу автовикрадачам не пощастило. Їх, як кажуть, "на гарячому" затримали патрульні поліцейські, які проїжджали повз. Зловмисники стверджували, що вони просто прибирають покинуті автомобілі з дороги. Однак це виправдання не пройшло. За місцем їх проживання провели обшуки, в результаті яких виявили ще два викрадені автомобіля.

Злодії придумали незвичайний спосіб викрадення автомобілів

Популярні зараз

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тепер зловмисникам доведеться відповідати відповідно до чинного польського законодавства. Дорослим учасникам цієї злочинної групи загрожує до 5 років ув'язнення.

Раніше стало відомо, що у Волинській області правоохоронці викрили сім'ю аферистів, які "заробляли" на фіктивній оплаті послуг сервісних центрів МВС.