Volkswagen у січні покаже свій новий електромобіль

Компанія Volkswagen 3 січня 2023 року представить свій новий електромобіль. У "живу" його покажуть за кілька днів після цього на міжнародній виставці споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі, США.

Volkswagen у січні покаже свій новий електромобіль - today.ua

Volkswagen поки що практично нічого не повідомив про цю новинку. Він тримає у секреті навіть її назву. До речі, назву цього електромобіля обіцяють оприлюднити 3 січня.

Який сюрприз приготував німецький автогігант? Не виключено, що йдеться про серійну версію концепту Volkswagen ID. Aero. Але це тільки наше припущення.

Volkswagen ID. Aero дебютував у червні 2022 року. Це седан із відмінною аеродинамікою (коефіцієнт лобового опору 0,23) та з електричною силовою установкою, який буде продаватися в Європі, США та Китаї.

Volkswagen у січні покаже свій новий електромобіль

Його технічні характеристики ще відомі. Можливо, він отримає таку саму електричну силову установку, як ID.4. Якщо так, то покупцям запропонують дві версії ID. Aero – з одним електромотором потужністю 201 к.с. та з двома електромоторами потужністю 295 к.с. (у такій версії буде повний привід).

Очікується, що запас ходу у ID. Aero складе 620 кілометрів за європейським циклом WLTP. Цей електромобіль, звичайно, матиме можливість швидкої підзарядки батареї.

Раніше Volkswagen представив свій новий концепт VW ID. Xtreme. На його основі збудують електричний кросовер.