Volkswagen створив дешеву альтернативу BMW X6

Фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів новий бюджетний кросовер Volkswagen Taigo, який може стати дешевою альтернативою BMW X6. Продажі цієї новинки почнуться в другій половині 2021 року.

Volkswagen створив дешеву альтернативу BMW X6 - today.ua

Taigo тестують без камуфляжу. Це говорить про те, що він вже практично готовий до серійного виробництва.

Фактично, Taigo - це адаптована для європейського ринку версія кросовера VW Nivus, який продається в Південній Америці. Він отримав нову радіаторну решітку, світлодіодну оптику, новий передній бампер і видозмінені задні ліхтарі.

Салон оброблений якіснішими матеріалами, в ньому більше технологій і обладнання. Зокрема, в базовій комплектації буде цифрова приладова панель і кілька систем активної безпеки.

Volkswagen створив дешеву альтернативу BMW X6 Яким двигуном буде оснащуватися цей кросовер - поки не відомо. З чуток, в лінійку двигунів увійде 1,0 л турботрійка потужністю 95 і 110 к.с., а також чотирициліндровий 1,5 л мотор потужністю 150 сил.

Volkswagen планує почати серійне виробництво Volkswagen Taigo в другій половині 2021 року. Його ціна поки що не оголошена.

Volkswagen створив дешеву альтернативу BMW X6

Раніше Volkswagen разом з китайською компанією JAC розробив бюджетний електромобіль Sol E10X. Він коштує всього від 6 100 доларів.