Volkswagen пообіцяв підвищити якість своїх автомобілів

Компанія Volkswagen найближчими роками підвищить якість своїх автомобілів. Таку заяву зробив голова Volkswagen Group Олівер Блюме.

Volkswagen пообіцяв підвищити якість своїх автомобілів - today.ua

Автомобілісти часто критикують автомобілі Volkswagen за те, що у них в салоні занадто багато не дуже якісного пластику, внаслідок чого салон виглядає не дуже гідно. Але при цьому вони коштують досить дорого. За таку невідповідність найчастіше критикують Volkswagen Golf та електромобіль ID.3.

Олівер Блюме пообіцяв підвищити якість автомобілів, які випускає Volkswagen Group. Він наголосив, що особливу увагу звернуть на якість автомобілів бренду Volkswagen.

Блюме також підтвердив інформацію, яка з'явилася раніше в Мережі про те, що Volkswagen покращить інформаційно-розважальну систему і поверне в свої автомобілі кермо з класичними кнопками замість сенсорних.

Volkswagen пообіцяв підвищити якість своїх автомобілів

Нагадаємо, що у 2023 році Volkswagen випустить кілька нових та оновлених моделей. Серед новинок будуть оновлені Volkswagen Golf восьмого покоління та Tiguan. Що ж, у автомобілістів незабаром з'явиться можливість перевірити, як новий голова Volkswagen Group виконує свої обіцянки.

Раніше Volkswagen показав новий концепт VW ID. Xtreme, який є електричним кросовером з повним приводом.