Volkswagen Passat стане гібридним універсалом

Компанія Volkswagen випустить універсал Volkswagen Passat з гібридною силовою установкою Plug-In Hybrid. Фотошпигуни вже сфотографували його під час дорожніх тестів у Європі.

Volkswagen Passat стане гібридним універсалом - today.ua

За чутками, Volkswagen Passat у новому поколінні втратить кузов седан. У нього залишиться лише один варіант кузова – універсал. Але ця інформація офіційно ще не підтверджена, тому не виключено, що новий Пасат запропонують у двох варіантах кузова.

У будь-якому випадку, Volkswagen вже почав тестувати новий універсал Passat із повноцінною гібридною силовою установкою. Зверніть увагу, що тестовий прототип на передньому крилі з боку водія має зарядний порт. Новий Passat отримає нові бампери, нову радіаторну решітку, нові фари та задні ліхтарі.

Volkswagen Passat стане гібридним універсалом

У салоні ми помітили планшет інформаційно-розважальної системи. Passat переходить на планшет, як у електромобілів Volkswagen ID.3 та ID.4.

Яка буде гібридна силова установка у VW Passat PHEV – ще не відомо. Також не відомо, скільки зможе такий автомобіль проїхати на електротязі.

Нагадаємо, VW Passat нового покоління випускатимуть не у Німеччині, а у Словаччині. Це буде останній Пасат із двигунами внутрішнього згоряння.

Volkswagen Passat стане гібридним універсалом

Раніше стало відомо, що у VW Golf з'явиться нова топова версія.