Volkswagen Passat стане гібридним універсалом

Автор: Максимов Віталій

Компанія Volkswagen випустить універсал Volkswagen Passat з гібридною силовою установкою Plug-In Hybrid. Фотошпигуни вже сфотографували його під час дорожніх тестів у Європі.

Volkswagen Passat стане гібридним універсалом - today.ua

За чутками, Volkswagen Passat у новому поколінні втратить кузов седан. У нього залишиться лише один варіант кузова – універсал. Але ця інформація офіційно ще не підтверджена, тому не виключено, що новий Пасат запропонують у двох варіантах кузова.

У будь-якому випадку, Volkswagen вже почав тестувати новий універсал Passat із повноцінною гібридною силовою установкою. Зверніть увагу, що тестовий прототип на передньому крилі з боку водія має зарядний порт. Новий Passat отримає нові бампери, нову радіаторну решітку, нові фари та задні ліхтарі.

Volkswagen Passat стане гібридним універсалом

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

У салоні ми помітили планшет інформаційно-розважальної системи. Passat переходить на планшет, як у електромобілів Volkswagen ID.3 та ID.4.

Яка буде гібридна силова установка у VW Passat PHEV – ще не відомо. Також не відомо, скільки зможе такий автомобіль проїхати на електротязі.

Нагадаємо, VW Passat нового покоління випускатимуть не у Німеччині, а у Словаччині. Це буде останній Пасат із двигунами внутрішнього згоряння.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Volkswagen Passat стане гібридним універсалом

Раніше стало відомо, що у VW Golf з'явиться нова топова версія.