Volkswagen почав тестувати оновлений ліфтбек Polo

Фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів в Європі оновлений ліфтбек Volkswagen Polo. Ця модель, незважаючи на те, що вона є ліфтбеком, широко відома як Polo Sedan.

Volkswagen почав тестувати оновлений ліфтбек Polo - today.ua

Європейський Polo відрізняється від моделі, яка продається поза Європою, типом кузова і платформою. Так, поза Старого Континенту продають Polo, який побудований на платформі PQ25 (вона також лежить в основі Skoda Rapid), а європейцям пропонують Polo на платформі MQB A0.

На перший погляд складається враження, що оновлений ліфтбек Polo тестують без камуфляжу. Це так, але зверніть увагу на передній бампер. З боків переднього бампера встановлений камуфляж, який імітує пластикові накладки.

Volkswagen почав тестувати оновлений ліфтбек Polo Крім того, у оновленого Polo Sedan нова решітка радіатора. Ззаду змін ми не помітили, але це не означає, що їх не буде. Які зміни відбудуться в салоні - поки не відомо. Але вони будуть, хоча, швидше за все, невеликі.

У лінійці двигунів як і раніше буде атмосферник 1.6 MPI потужністю 90 і 110 к.с., а також 1,4-літрова турбочетвірка TSI потужністю 125 к.с. Коробка передач - механічна або автоматична з подвійним зчепленням. Привід - передній.

Volkswagen почав тестувати оновлений ліфтбек Polo Нагадаємо, раніше стало відомо, що Volkswagen до 2030 року повністю відмовиться від використання в своїх автомобілях механічною коробки передач.