Today.ua

Volkswagen может возродить Scirocco как электромобиль

Компанія Volkswagen розглядає можливість відродження моделі Volkswagen Scirocco в якості електромобіля. Про це повідомило британське видання Autocar UK із посиланням на інсайдерську інформацію.

Volkswagen Scirocco – це спортивний хетчбек. Його випускали з 1974 по 2017 рік. За цей час німецький автогігант випустив три покоління Scirocco. Щоправда, між другим та третім поколіннями був дуже великий проміжок часу. Так, серійне виробництво Scirocco другого покоління припинилося у 1992 році, а третє покоління з'явилося лише у 2008 році.

Scirocco третього покоління випускали менше десяти років, а у 2017 році його зняли з конвеєра. Але Volkswagen може відродити цю назву, стверджує Autocar UK.

Згідно з інсайдерською інформацією, новий Scirocco у лінійці Volkswagen перебуватиме під хетчбеком ID 3 другого покоління, який продаватиметься під назвою Golf. У той час, як електричний Golf планують побудувати на новій платформі SSP, електричний Scirocco створять на адаптованій версії платформи, яка лежить в основі нового Boxster/Cayman (ця новинка матиме лише електричну силову установку).

Новий Scirocco матиме дві версії електричної силової установки. Перша версія - з одним електромотором потужністю близько 300 к.с. Друга версія – з двома електромоторами потужністю десь понад 400 к.с. Фактично двомоторний Scirocco стане наступником Scirocco R із чотирициліндровим турбо-мотором, який випускали з 2009 року по 2017 рік.

Який запас ходу буде у електричного Scirocco, якщо боси компанії Volkswagen ухвалять рішення про його серійне виробництво? Про це поки що нічого не відомо. Зрозуміло, що він матиме стандартну версію з мінімальним запасом ходу. Можливо, близько 480 км. Топова версія, мабуть, зможе на одній підзарядці батареї проїхати близько 600-700 км. Це залежатиме від того, коли новий Scirocco з'явиться у продажу (тобто від розвитку технологій).

Коли Volkswagen може розпочати продавати електричний Volkswagen Scirocco? Офіційно про це ще, звісно, нічого не відомо. Згідно з інсайдерською інформацією, ця новинка може з'явитися у продажу приблизно до 2028 року.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що компанія Volkswagen з 2024 року з метою економії почала майже вдвічі швидше створювати нові моделі автомобілів, але без шкоди для якості та надійності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ