У МВС розповіли, скільки зареєстрували автомобілів у “воєнному“ квітні і скільки видали “прав“

У квітні 2022 року у сервісних центрах МВС України зареєстрували 87 025 автомобілів. Про це повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС.

У МВС розповіли, скільки зареєстрували автомобілів у “воєнному“ квітні і скільки видали “прав“ - today.ua

З них ввезених автомобілів з-за кордону – 39 795. Це свідчить про те, що українці активно користуються можливістю безкоштовно розмитнити євробляхи.

Крім того, у квітні в сервісних центрах МВС видали 60 616 перших посвідчень водія. Також відновили (обміняли) 40 116 посвідчень водія.

Нагадаємо, після того, як 24 лютого російські окупаційні війська вторглися до України, МВС заборонило реєструвати автомобілі. Наприкінці березня, коли ситуація з безпекою в нашій країні стала кращою, цю заборону скасували.

Також в Україні під час військового стану спростили навчання в автошколах та отримання прав водія.

У МВС розповіли, скільки зареєстрували автомобілів у “воєнному“ квітні і скільки видали “прав“ Так, водійське посвідчення тепер можна отримати у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, в якому регіоні складав іспити, а практична підготовка за бажанням може відбуватися в будь-якій установі.

Раніше стало відомо, що Державна екологічна інспекція України перестала перевіряти якість палива, яке продають на АЗС. Після закінчення війни із російськими окупантами перевірки якості палива відновлять.