Водіям розповіли, як уберегти автомобіль від злодіїв

В Україні щороку викрадають кілька тисяч автомобілів. Зловмисники навчилися справлятися з найсучаснішими системами безпеки. Тим не менш, існують способи, як убезпечити свій автомобіль. Про них розповіла Патрульна поліція Київської області.

Водіям розповіли, як уберегти автомобіль від злодіїв - today.ua
Фото: radio1.news

Правоохоронці радять ставити системи сигналізації. На даний момент це одна з найефективніших систем захисту автомобіля від автовикрадачів.

Не забувайте виймати ключ із замку запалювання. Робіть це завжди, коли виходите з автомобіля. Навіть якщо він стоїть у гаражі.

Правоохоронці рекомендують завжди закривати автомобіль, навіть якщо залишаєш його ненадовго. Інакше ситуацією можуть скористатися зловмисники.

Переконайтеся, що гараж, в якому ви залишаєте свій автомобіль, має надійні замки. Якщо гаража немає, то на ніч автомобіль краще залишати на стоянці. Якщо такої можливості немає, залишайте свою машину на ніч там, де достатньо світла.

Правоохоронці рекомендують ніколи не тримати в машині другий набір ключів. Також не можна залишати в салоні будь-які документи та цінні речі, оскільки вони можуть притягти зловмисників.

Нагадаємо, раніше патрульна поліція розповіла, що робити водієві, якщо потрапив у ДТП.