В Україні паливо для автомобілів дорожчає щомісяця. Уряду навіть довелося запровадити регулювання цін на бензин і дизельне паливо, щоб стабілізувати ситуацію. Багато українських водіїв через високі ціни купують дешеве пальне. Насправді існують досить прості методи економити бензин у будь-яку пору року, без нелегальних АЗС.
Експерти попереджають, що прогрів двигуна на холостих може призвести до витрати до 2 літрів палива на годину. У перші хвилини після запуску силового агрегату радять їхати на швидкості до 60 км/год. Хвилин за 7-10 вже буде нормальна робоча температура.
Деякі водії заради економії купують бензин із меншим октановим числом. І це велика помилка. Мало того, що при поїздках у місті так не заощадиш (якщо замість 95-го бензину залити в 92-й бак, то витрата палива може збільшитися до 20%), але це може призвести до серйозних проблем з двигуном.
При проблемах із двигуном експерти проведуть аналіз палива в бензобаку та камерах згоряння. Якщо виявиться, що воно не відповідає регламенту, пропаде гарантія автовиробника. Найкраще заправлятися пальним, що рекомендується.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Деякі водії забувають, що якщо їздити на приспущених шинах, то збільшується витрата палива. Наприклад, якщо тиск у шинах нижче за норму на 0,4 атмосфери, то витрата палива збільшується на 10%. До речі, на 10% збільшується витрата палива також через забруднений повітряний або паливний фільтри.
Багато водіїв возять у салоні та в багажнику речі та предмети, які їм не потрібні. Напевно, їх просто шкода викинути. Тим часом зайва вага в автомобілі збільшує витрату палива. Тому не забувайте після кожної зміни сезону проводити ревізію у багажнику.
Крім того, підтримуйте швидкість у районі 90 км/год на трасі та дозволену швидкість у місті, та зніміть багажник з даху свого авто, якщо він не потрібен.
Нагадаємо, раніше експерти розповіли, скільки бензину потрібно обігріву сидінь та іншим функціям автомобіля.