Водій відсудив 260 тис. гривень за ремонт через яму на дорозі

В Україні у будівництво та ремонт доріг щороку інвестують десятки мільярдів гривень. Проте, досі в нашій країні є ще багато доріг у поганому стані, що призводить до ДТП. Матеріальні збитки в цьому випадку має відшкодовувати Служба автомобільних доріг. Такого рішення у справі №750/8507/18 дійшов Верховний суд.

Водій відсудив 260 тис. гривень за ремонт через яму на дорозі - today.ua

Ця історія почалася кілька років тому у Чернігові, коли автомобіль Ford Fiesta в'їхав у яму, а потім, втративши управління, врізався у дерево.

Водій подав позовну заяву до суду на Службу автомобільних доріг, щоб вона відшкодувала йому матеріальні збитки у розмірі 296 000 гривень, а також моральні збитки у розмірі 30 000 гривень.

У позові йшлося про те, що Служба автомобільних доріг не забезпечила належного технічного стану дорожнього покриття, що призвело до ДТП та пошкодження автомобіля Ford Fiesta.

Суд першої інстанції дійшов висновку, що справді Служба автомобільних доріг не забезпечила належного технічного стану дорожнього покриття. На користь позивача було стягнуто матеріальні збитки у розмірі 233 00 гривень (уточнили) та моральні збитки у розмірі 30 000 гривень.

Служба автомобільних доріг не погодилася з таким рішенням суду першої інстанції та подала спочатку апеляційну, а потім касаційну скаргу. Верховний Суд касаційної скарги не задовольнив.

Раніше стало відомо, що в Україні дозволили будівництво автобанів.