У Львові хочуть випускати електромобілі

У Львові хочуть випускати серійно електромобілі. Міська рада виділить земельні ділянки в промисловій зоні міста для будівництва заводу, на якому будуть робити електрокари. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

У Львові хочуть випускати електромобілі - today.ua

Земельні ділянки, зокрема, можуть виділити в промисловій зоні «Сигнівка» або «Рясне». Мер вже дав доручення підготувати відповідне рішення виконкому.

Садовий вважає, що потрібно інформувати провідних автовиробників, які випускають електромобілі, про те, що Львів готовий розмістити таке виробництво на пільгових умовах з оплати. Мер не став уточнювати, яких саме автовиробників він хоче запросити до Львова.

Нагадаємо, що раніше Верховна Рада затвердила законопроект, який передбачає пільги інвесторам, які захочуть випускати електромобілі або електромотори в Україні. Крім того, будуть запропоновані й інші пільги виробникам електрокарів і їх дилерам.

Після прийняття цього законопроекту завод «Єврокар» запропонував компанії Volkswagen організувати випуск своїх електромобілів в Україні. Переговори тривають.

ДЖЕРЕЛОAutoconsulting.com.ua