В Україні відновила роботу найбільша мережа заправок авто з ГБО

Найбільша в Україні мережа автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій "Укравтогаз" знову почала заправляти автомобілі із ГБО. Ця компанія не працювала кілька місяців.

В Україні відновила роботу найбільша мережа заправок авто з ГБО - today.ua

"Укравтогаз" закрив всі свої заправки для автомобілів із ГБО з 1 лютого 2022 року. Таке рішення керівництво компанії ухвалило через зменшення обсягів продажу автогазу, зростання вартості природного газу та електроенергії, а також погану ринкову кон'юнктуру.

Проте зараз ситуація на ринку змінилася. Через дефіцит бензину та дизельного палива дуже суттєво збільшився попит на автогаз. До того ж, стабілізувалася закупівельна ціна зрідженого газу. Це і дало змогу "Укравтогазу" знову почати обслуговувати власників авто із газоболонним обладнанням.

В Україні відновила роботу найбільша мережа заправок авто з ГБО Наразі вже працюють 32 станції цього оператора роздрібного паливного ринку. Вони продають скраплений газ за ціною 42,20 гривні за літр.

Середня ціна автогазу на українських заправках 3 червня становила 42,29 гривень за літр. Найдорожче таке пальне коштувало на заправках мережі Нефтек (46,99 гривень за літр), а найдешевше – на АЗС мережі UPG (37 гривень за літр).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні під час війни перестали перевіряти якість бензину та дизельного палива.