Власника Lamborghini на єврономерах оштрафували на 170 тис грн

Співробітники Київської митниці виявили суперкар Lamborghini Aventador на іноземній реєстрації, який порушив строки перебування в Україні. Тому його власника оштрафували на 170 тисяч гривень, повідомила в Facebook прес-служба відомства.

Власника Lamborghini на єврономерах оштрафували на 170 тис грн - today.ua

Митники виявили Lamborghini, який знаходиться незаконно в Україні, не випадково, або, наприклад, коли його захотіли легалізувати, а під час перевірки електронної митної бази даних. Така перевірка здійснюється регулярно і тому рано чи пізно порушників митного законодавства знаходять.

Виявилося, що цей суперкар ввіз в Україну в режимі тимчасового ввезення терміном до одного року в лютому 2020 року громадянин Ізраїлю. Тобто терміни його перебування в нашій країні вже перевищені, а його власник не звертався в митницю із заявою про продовження терміну тимчасового ввезення.

Тому митники склали протокол про порушення митних правил за ч. 6 ст 481 Митного кодексу України, та направили його до суду. Суд вже оштрафував власника суперкара на 170 тисяч гривень.

Власника Lamborghini на єврономерах оштрафували на 170 тис грн

Що ж стосується самого суперкара, то його тимчасово вилучили, до тих пір, поки власник не сплатить штраф.

Раніше стало відомо, що близько 150 тисяч українців не можуть за пільговою ціною розмитнити свої автомобілі на іноземній реєстрації.