Власника «євробляхи» за 700 доларів оштрафували на 1 млн грн

У Дніпрі митниця оштрафувала власника автомобіля на іноземних номерах за порушення митного законодавства на 500 тисяч гривень. На стільки ж оштрафували і його дружину, яка теж їздила на цій машині. Сама «євробляха» коштувала всього 700 доларів, повідомляє ТСН.uа.

Власника «євробляхи» за 700 доларів оштрафували на 1 млн грн - today.ua

Автомобіліст розповів, що купив 20-річну машину два роки тому в Україні «з рук» за 700 доларів. Договір не оформлявся. Йому дали купчу, довіреність і довідку про зняття з обліку в Литві.

Користувалися цією «євробляхою» дуже рідко, так як чекали, коли в Україні введуть доступне розмитнення. Проте, все-таки користувалися, порушували ПДР і потрапили в поле зору поліції.

В кінцевому підсумку інформація про цю машину надійшла в Дніпровську митну службу. Незабаром власник «євробляхи» отримав штраф в 500 тисяч гривень. Такий же штраф отримала і його дружина. Таким чином, одна сім'я повинна заплатити державі 1 млн гривень за те, що користувалася машиною на єврономерах з порушенням митного законодавства.

Автомобіліст планує оскаржити штрафи в суді, однак юристи кажуть, що у нього мінімальні шанси на перемогу... Власникам нерозмитнених машин юристи рекомендують пересісти на законний транспорт або їх легалізувати.

Раніше глава Виконавчого комітету Нацради реформ Міхеїл Саакашвілі заявив, що скоро українці зможуть розмитнювати автомобілі в мобільному додатку або на порталі «Дія».