У закон про пільгове розмитнення євроблях внесуть поправки

В Україні незабаром змінять закон про пільгове розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Завдяки цьому більше євробляхерів зможуть легалізувати свої машини. Про це повідомили представники громадської організації "АвтоЄвроСила".

У закон про пільгове розмитнення євроблях внесуть поправки - today.ua

Уряд України незадоволен низькими темпами розмитнення автомобілів на іноземних номерах під час пільгового періоду, який діє з 15 червня по 10 листопада 2021 року.

Очікувалося, що українці будуть масово оформляти євробляхи, але цього не сталося. Причин кілька. Наприклад, не можуть легалізувати приблизно 150 тисяч автомобілів, що заїхали з боку РФ. Не можна за пільгою розмитнити гібридні автомобілі, мікроавтобуси вагою 3,5 тонн.

Депутатам, які розробляли закон про пільговий період розмитнення автомобілів, запропонували його доопрацювати. Вони в свою чергу попросили активістів-євробляхерів і митницю підготувати свої поправки. Незабаром їх повинні внести на розгляд Верховної ради.

Тим часом, громадська організація "АвтоЄвроСила" планує у вересні провести акцію під парламентом, щоб депутати швидше прийняли поправки.

Раніше митниця повідомила, що з 15 червня і до 1 серпня 2021 року в Україні розмитнили більше 17 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією.