У відео показали цікавий спосіб, як заощадити на евакуаторі

Вартість послуги з евакуації автомобіля в Україні не можна назвати загальнодоступною. Тому не дивно, що водії часто шукають альтернативні способи евакуації машин, які поламалися або потрапили в ДТП. Один з таких альтернативних способів евакуації машин показали в відео...

У відео показали цікавий спосіб, як заощадити на евакуаторі - today.ua

Зокрема, в відео показано, як по дорогах Києва їде ВАЗ-2106, який тягне за собою одноосний лафет з розбитим Mitsubishi Lancer. Передній частини у Lancer практично немає. Вона зім'ята в результаті ДТП.

Зверніть увагу, що до лафету розбитий Lancer прикріплений ременями з карабінами, просмикнутими за елементи підвіски і за передні двері. Виглядає таке кріплення, звичайно, не дуже надійно. Залишається сподіватися, що під час транспортування цього розбитого автомобіля не сталося нової дорожньої аварії.

У відео показали цікавий спосіб, як заощадити на евакуаторі Спосіб транспортування розбитого автомобіля, який показаний на цьому відео, звичайно, оригінальний. Але якщо не можна надійно прикріпити машину до лафету, то все ж краще викликати евакуатор...

Раніше ми повідомили, що в Україні шахраї почали обманювати довірливих людей за допомогою «лотереї», в якій «призом» є нібито дорогий новий автомобіль.