У питання теоретичного іспиту на водійське посвідчення внесуть серйозні зміни

Автор: Максимов Віталій

В Україні планують удосконалити питання теоретичного іспиту на отримання посвідчення водія. Про це повідомила пресслужба Головного сервісного центру МВС.

У питання теоретичного іспиту на водійське посвідчення внесуть серйозні зміни - today.ua

Зокрема, у повідомленні йдеться про те, що до теоретичного іспиту додадуть блок питань у форматі відеороликів для оцінки сприйняття небезпеки у кандидатів у водії.

У деяких країнах вже оцінюють сприйняття небезпеки у майбутніх водіїв. Їхній досвід МВС України і планує запозичити. Зважаючи на все, йдеться про досвід агентства DVSA. Це інспекція автодорожнього транспорту Великої Британії.

Коли саме в питання теоретичного іспиту додадуть блок питань у форматі відео для оцінки сприйняття небезпеки у кандидатів у водії – не відомо. Але роботу в цьому напрямку Головний сервісний центр МВС має розпочати вже найближчим часом, адже про перейняття досвіду британської агенції DVSA оголошено офіційно.

Популярні зараз

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У Держприкордонслужбі повідомили, чи є загроза вторгнення росіян до Сумської області

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Це ще не всі нововведення, які готує МВС для українських водіїв. Делегація Головного сервісного центру МВС на чолі з керівником цього відомства Миколою Рудиком нещодавно взяла участь у 56-й Генеральній асамблеї та у Конгресі міжнародної комісії з тестування водіїв, що відбулася в ОАЕ. У цих заходах взяли участь представники 39 країн світу.

Які ж ще нововведення чекають українських водіїв за підсумками цих заходів в ОАЕ? Наприклад, українське законодавство планують адаптувати до законодавства Євросоюзу з питань екзаменації кандидатів у водії та технічного контролю за транспортними засобами. Ці питання обговорювали з представниками Асоціації технічної безпеки Німеччини.

У питання теоретичного іспиту на водійське посвідчення внесуть серйозні зміни

Тобто, через деякий час в Україні здійснюватимуть технічний контроль над транспортними засобами за європейськими стандартами. Також за європейськими стандартами проводитимуть іспити для кандидатів у водії.

Нагадаємо, в Україні зараз можна готуватися самостійно до теоретичного іспиту на отримання посвідчення водія. Така нагода у кандидатів у водії з'явилася наприкінці 2023 року. Але за бажання вивчати теорію можна як і раніше в автошколі. Кому як зручніше.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За ідеєю, Головний сервісний центр МВС має кандидатам у водії надати можливість готуватися самостійно і до блоку питань у форматі відеороликів для оцінки сприйняття небезпеки. Але в якому вигляді це буде - ще не відомо.

Нагадаємо, раніше у Мережі показали новий спортивний універсал ЗАЗ "Славута".