В Україну привезли партію Toyota Land Cruiser 300

У Києві фотошпигуни помітили кілька новітніх позашляховиків Toyota Land Cruiser 300. Серійне виробництво цієї новинки почалося в Японії в травні поточного року.

В Україну привезли партію Toyota Land Cruiser 300 - today.ua

Toyota Land Cruiser 300 - це один з найбільш очікуваних автомобілів, які повинні з'явитися в 2021 році. Його серійне виробництво кілька разів переносилося (наприклад, через пандемію коронавирусу). Судячи з усього, перші екземпляри цього позашляховика вже всі продано.

Новий Land Cruiser побудований на новій платформі GA-F, в його конструкції широко використовується алюміній. Стверджується, що завдяки новій платформі Land Cruiser 300 володіє поліпшеними характеристиками руху по асфальту і бездоріжжю.

В Україну привезли партію Toyota Land Cruiser 300 Дизайн японського позашляховика зберіг свій традиційний стиль, але отримав при цьому кілька сучасних елементів. У салоні теж відбулися великі зміни. З'явився, наприклад, 12,3-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи над центральною консоллю.

У лінійці двигунів більше немає традиційного V8. Замість нього з'явилися два нових твін-турбо двигуна V6 - 3,5 л бензиновий і 3,3 л дизельний. Японці кажуть, що вони забезпечать SUV кращі в своєму класі характеристики і керованість. Обидва мотори працюють разом з новою 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

В Україну привезли партію Toyota Land Cruiser 300 Раніше повідомлялося, що Land Cruiser 300 буде коштувати від 45 000 до 65 000 доларів, в залежності від комплектації та двигуна.