В українських автосалонах продають перефарбовані автомобілі

Блогер Archilow на своєму YouTube-каналі розмістив відео, в якому стверджує, що в Україні деякі автосалони продають нові автомобілі з дефектами. До такого висновку він прийшов, оглянувши на замовлення своїх клієнтів кілька нових машин.

В українських автосалонах продають перефарбовані автомобілі - today.ua

Першим під підозру потрапив Suzuki Vitara, так як у нього товщина лакофарбового покриття в деяких місцях досягала 200 мікрон, замість стандартних 100 мікрон.

Після того, як менеджеру документально довели цей факт, він заявив, що цей новий кросовер дійсно був пофарбований вдруге. За його словами, це зробив ще виробник на заводі. Менеджер навіть пообіцяв видати відповідний документ покупцеві.

В українських автосалонах продають перефарбовані автомобілі Також під підозру потрапив Kia Ceed. Це новий автомобіль, але його возили на виставки. В результаті вимірювання виявилося, що у нього товщина лакофарбового покриття становить 60-70 мікрон, тоді як в нормі повинна бути від 80 мікрон. Це свідчить, що автомобіль полірували.

Крім того, блогер побачив недоліки у нового Renault c «заводським» ГБО. У нього була неакуратно встановлена кнопка включення ГБО, а під капотом виднівся старий антифриз на коробці передач.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.