В Україні помітили електромобіль Renault за 9 тисяч доларів, однак із ним не все так просто

Електромобіль Renault City K-ZE вартістю в 9 тисяч доларів був помічений в Україні. Правда, кросовер небесно-блакитного кольору "замалювався" не в автосалоні, а на евакуаторі, який кудись його транспортував, повідомляє autocentre.

В Україні помітили електромобіль Renault за 9 тисяч доларів, однак із ним не все так просто - today.ua

Можливо, бідоласі просто забракло заряду, щоби дістатися з умовного пункту А в пункт Б. Втім, таке малоймовірно, позаяк його запас ходу на одній зарядці становить близько 200 кілометрів, а машина все ж була помічена не в лісі, а в місті, де є станції підзарядки. Ймовірно, причина його появи на евакуаторі інша. Але мова не про це.

Електромобіль Renault City K-ZE побудований на платформі бюджетного Renault Kwid, який коштує лише 4 тисячі доларів, і по суті є його "зеленою" версією.

Виробник декларує, що запасу ходу в цій моделі вистачає на 270 кілометрів, але, як показала практика, в цьому випадку французькі інженери трохи видають бажане за дійсне. Однак і при запасі ходу до 200 кілометрів співвідношення "ціна-характеристики" роблять цю модель вельми привабливою для незаможного покупця, особливо для українців, які не можуть похвалитися товстим капшуком.

Проте для України, якраз, ця модель поки недоступна, вона продається лише на китайському ринку. А на продаж для Європи (в яку ми поки входимо тільки географічно) призначена інша модель на тій же платформі - Dacia Spring. Але там вже ціна зовсім інша. Поки її продають майже за 18 тисяч євро, а далі, з усіма субсидіями, її ціна не опуститься нижче 11 тисяч євро. І хоча виробник її позиціонує, як бюджетний автомобіль, очевидно, бюджетним його можна вважати все ж для європейців, а не для наших громадян.

В Україні помітили електромобіль Renault за 9 тисяч доларів, однак із ним не все так просто модель Dacia Spring

Для нас же наразі більш привабливий ось такий Renault City K-ZE, який в Китаї можна купити навіть дешевше, ніж за 9 тисяч в американській валюті. До речі, цей кросовер був представлений в 2019 році на автосалоні в Шанхаї. Тоді "Автоцентр" також там був присутній і привіз звідти ролик про цю новинку.

Нагадаємо, в найближчі роки електромобілям пророкують істотне здешевлення. Вони стануть дешевшими завдяки зниженню вартості акумуляторів, яке очікується вже в 2022 році. Подейкують навіть, що електрокари в результаті стануть дешевше, ніж автомобілі з ДВС.

ДЖЕРЕЛОautocentre.ua