В Україні зникне 92-й бензин, автогаз подорожчає – експерт

В Україні, яка з лютого бореться із окупантами, станом на початок квітня ситуація на паливному ринку стабілізувалася. Таку заяву у своєму новому інтерв'ю зробив голова Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

В Україні зникне 92-й бензин, автогаз подорожчає – експерт - today.ua

За його словами, ситуація на ринку палива, незважаючи на війну, нормалізувалася. При цьому зараз працює близько половини АЗС, які працювали в Україні до вторгнення Росії.

Куюн прогнозує, що українські АЗС під час війни перестануть продавати бензин А-92, а автогаз помітно подорожчає. Чому? Справа в тому, що Україна шукає в Європі заміну палива із Росії, а на європейському ринку немає бензину А-92.

Експерт вважає, що зараз автогаз в Україні коштуватиме приблизно 75% вартості бензину. З цього виходить, що поки що на автомобілі краще не встановлювати ГБО.

В Україні зникне 92-й бензин, автогаз подорожчає – експерт Щодо дизельного палива, то Куюн каже, що на нього в нашій країні взагалі жодних обмежень немає.

Нагадаємо, Росія та Білорусь раніше постачали в Україну до 80% палива. Після початку повномасштабного вторгнення в Україну російських військ постачання палива припинилося. Тепер наша країна шукає пальне для Європи.

Раніше стало відомо, що в Україні дозволили продавати паливо екологічного стандарту Євро-3 та Євро-4.