В Україні тимчасово закрилася найбільша мережа АЗС для машин з ГБО

Найбільша в Україні мережа газонаповнювальних станцій "Укравтогаз" у вересні 2022 року тимчасово закрила всі свої заправки для автомобілів із ГБО.

В Україні тимчасово закрилася найбільша мережа АЗС для машин з ГБО - today.ua

Чому було ухвалено таке рішення – не відомо. Раніше? на початку 2022 року? "Укравтогаз" вже тимчасово закривав свої заправки. Тоді це сталося через зменшення продажу автогазу, зростання цін на енергоносії та погану ситуацію на ринку. Але потім у травні та червні заправки цієї компанії знову почали працювати.

Скільки цього разу триватиме "перерва" у роботі найбільшої в Україні мережі заправок для автомобілів з ГБО – поки що не відомо.

Нагадаємо, в Україні планують незабаром знову запровадити акциз на автомобільне паливо. Акциз на автогаз складе 52 євро за 1000 літрів, а на бензин та дизельне паливо – майже вдвічі більше.

В Україні тимчасово закрилася найбільша мережа АЗС для машин з ГБО Деякі експерти вважають, що це призведе до незначного зростання цін на пальне. Очікується, що вартість автогазу на АЗС збільшиться приблизно на 2 гривні за один літр. Але в Кабміні на зростання цін не очікують, оскільки на міжнародному ринку знизилася вартість нафти.

Народні депутати Верховної Ради вже у першому читанні ухвалили законопроект, який передбачає введення акцизу на автомобільне паливо. Незабаром його мають розглянути у другому читанні.

Раніше ми повідомили, що в Україні подешевшали популярні б/в автомобілі.