В Україні відновилися продажі автомобілів Toyota

В Україні, яка бореться з російськими окупантами, відновився продаж нових автомобілів Toyota. Про це повідомила прес-служба компанії.

В Україні відновилися продажі автомобілів Toyota - today.ua

Після того, як Росія 24 лютого вторглася в Україну, компанія Toyota припинила продавати свої автомобілі на українському ринку через безпеку. Так вчинили багато автовиробників.

Тепер дилерські центри Toyota знову почали працювати (з дотриманням заходів безпеки). Щоправда, не у всіх регіонах та населених пунктах, а там, де дозволяють умови.

Зокрема, дилерські центри цього японського автогіганта знову відкрилися у Білій Церкві, Вінниці, м. Дніпро, Запоріжжі, Києві, Івано-Франківську, Краматорську, Кривому Розі, Кропивницькому, Львові, Одесі, Луцьку, Рівному, Тернополі, Ужгороді, Хмельницькому та у Чернівцях.

В Україні відновилися продажі автомобілів Toyota Раніше повідомлялося, що в Україні сервісні центри МВС попри вторгнення Росії знову почали реєструвати нові автомобілі. Цю можливість скасували одразу після початку російського вторгнення.

Нагадаємо, в Україні у зв'язку з військовим становищем скасували акциз та знизили до 7% ПДВ на бензин та дизельне паливо.