В Україні відновили виробництво автомобілів

Сьогодні, 10 червня, у Закарпатській області відновив роботу завод "Єврокар", що випускає автомобілі Skoda. Це підприємство вже отримало машинокомплекти.

В Україні відновили виробництво автомобілів - today.ua

Зокрема, на заводі "Єврокар" почали випускати середньорозмірні кросовери Skoda Kodiaq та компактні кросовери Skoda Karoq. У першій партії 80 машинокомплектів цих моделей.

Слід зазначити, що у 2021 році у Закарпатській області випустили 3476 автомобілів Skoda. Скільки буде випущено чеських машин у 2022 році – це залежатиме від ситуації на фронті.

Нагадаємо, продажі нових автомобілів Skoda в Україні відновилися у травні. Щоправда, покупцям доводиться досить довго чекати на свої машини. Але, втім, це не дивно в умовах дії воєнного стану.

В Україні відновили виробництво автомобілів В Україні до повномасштабного вторгнення російських загарбників легковики також випускав Запорізький автомобілебудівний завод. Це були моделі сімейства Lada, кросовер-купе Renault Arkana, а також дві моделі Kia. ЗАЗ отримував машинокомплекти із країни-агресора. З 24 лютого ЗАЗ припинив випускати автомобілі, а загалом по Україні припинився продаж нових автомобілів сімейства Lada.

Раніше експерт повідомив, що в Україні може знову повторитись паливна криза.