В Україні знову починають випускати автомобілі Skoda

Завод "Єврокар", який після початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну перетворили на центр надання допомоги біженцям, відновлює виробництво автомобілів Skoda. Про це повідомила прес-служба підприємства.

В Україні знову починають випускати автомобілі Skoda - today.ua

Зокрема, випуск чеських автомобілів у Закарпатській області відновиться у червні поточного року.

Нагадаємо, у травні в Україні відновився продаж автомобілів Skoda. Дилерські центри чеського автовиробника працюють залежно від ситуації із безпекою в регіонах. Щоправда, покупцям доведеться чекати приблизно до 9 місяців. Однак, термін може бути меншим, залежно від кількості замовлень у черзі. Також доступні чеські автомобілі, що були на складі до вторгнення військ РФ.

Раніше в Україні дозволили знову реєструвати в сервісних центрах МВС нові автомобілі (цю послугу було припинено після початку вторгнення військ РФ). Наразі доступні практично всі послуги сервісних центрів МВС.

В Україні знову починають випускати автомобілі Skoda Потрібно зазначити, що вже кілька великих автовиробників відновили свої продажі в Україні (у безпечних регіонах). Наприклад, компанія Toyota.

Раніше стало відомо, що в Україні розпочався продаж нового компактного кросовера Skoda Karoq.