В Україні велопатрулі почали масово штрафувати порушників правил паркування

Автор: Максимов Віталій

У Києві велопатрулі почали активно штрафувати порушників правил паркування. Про це повідомила Патрульна поліція Києва.

В Україні велопатрулі почали масово штрафувати порушників правил паркування - today.ua

У повідомленні Патрульної поліції Києва йдеться про те, що у столиці водії часто зупиняють свої автомобілі на місцях для інвалідів. Патрульні поліцейські з порушниками правил паркування проводять профілактичні бесіди та складають на них відповідні адміністративні протоколи.

Деякий час у Києві паркування було безкоштовним. Але у квітні 2024 року в українській столиці відновилася оплата паркування автомобілів. Паркування на муніципальних паркінгах платне у будні з 8:00 до 22:00. В решту часу у будні та цілодобово у суботу та неділю - парковка ТЗ безкоштовна.

Нагадаємо, у серпні 2023 року в Україні стало більше підстав для тимчасового затримання автомобіля та інших транспортних засобів співробітниками поліції або інспекторами з паркування. Евакуювати автомобіль на штрафмайданчик можна у п'яти нових випадках. Наприклад, якщо ТЗ припаркован на місці, де є знак, що стоянка призначена для автомобілів осіб з інвалідністю; якщо автомобіль із ДВС припаркували у місці, призначеному для електромобілів; якщо незаконно встановлено номерні знаки ЗСУ та інших силових чи правоохоронних відомств.

Популярні зараз

Деяким українським пенсіонерам виплатять 2500 грн на медикаменти: названо умови

Верховна Рада ухвалила перейменування понад 300 міст та сіл України

Павло Зібров показав рідкісне фото з дружиною з нагоди 30-ї річниці вінчання

Мінреінтеграції: українці у восьми областях можуть отримати грошову допомогу до 36 тис. грн

В Україні велопатрулі почали масово штрафувати порушників правил паркування

Крім того, тепер при складанні акта огляду та тимчасового затримання автомобіля, якщо ведеться відео чи фото зйомка, не потрібні поняті. Це нововведення також запровадили у минулому році.

Забрати автомобіль зі штрафмайданчика можна при повному вирішенні справи про правопорушення та при сплаті штрафів. Усього потрібно в цьому випадку сплатити три штрафи - за порушення правил дорожнього руху (680 грн або від 1020 до 1700 грн за паркування на місці для машин інвалідів), оплата послуг штрафмайданчика (144 грн за кожен день), оплата послуг з перевезення автомобіля евакуатором (1 270 грн).

В Україні велопатрулі почали масово штрафувати порушників правил паркування

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Але в тому випадку, коли водій з'являється на місці правопорушення в момент роботи евакуатора, і готовий швидко усунути правопорушення, то тоді не можна штрафувати і забирати ТЗ на штрафмайданчик. Це передбачає п. 9 Порядку тимчасового затримання працівниками уповноважених підрозділів Нацполіції транспортних засобів та їх зберігання.

Раніше ми розповіли про те, що у Києві поліцейські організували підпільний штрафмайданчик для автомобілів. У цій злочинній діяльності також брали участь представники транспортної компанії, яка займається евакуацією неправильно припаркованих машин.