В Україні у 2022 році з'являться китайські автомобілі Hongqi

Китайські автовиробники останнім часом стали виявляти великий інтерес до України. За даними AUTO-Consulting, у 2022 році в нашій країні почнуться продажі китайських люксових автомобілів Hongqi.

В Україні у 2022 році з'являться китайські автомобілі Hongqi  - today.ua

Вартість автомобілів Hongqi дуже висока, хоча останнім часом у компанії з'явилися більш доступні моделі.

Зокрема, стверджується, що українцям запропонують три моделі Hongqi – седан Hongqi H9, кросовер Hongqi HS5 та повнорозмірний електричний кросовер Hongqi E-HS9.

Найдоступніший з них - кросовер Hongqi HS5, ціна якого становить від 42 900 доларів. Інші моделі коштують ще дорожче. Втім, стверджується, що якість цих китайських автомобілів цілком відповідає заявленій ціні.

Hongqi HS5 оснащується 2-літровим бензиновим турбодвигуном потужністю 224 к.с. Електричний кросовер Hongqi E-HS9 на одній зарядці батареї проїжджає від 400 до 500 км, залежно від батареї.

В Україні у 2022 році з'являться китайські автомобілі Hongqi Звичайно, великі продажі в Україні бренд Hongqi не чекають. Але добре, що в нашій країні буде більше автовиробників.

Тим часом з січня по вересень 2021 року в Україну ввезли 18 144 нових автомобіля з Китаю. Вперше Піднебесна стала лідером із ввезення нових машин до нашої країни.

Раніше стало відомо, що в Україні з 2022 року знову почнуться продажі китайських автомобілів Geely.