В Україні збільшився попит на бензин та ДП: що прогнозують експерти

В Україні останнім часом збільшився попит на бензин та дизельне паливо. Експерти вважають, що надалі можуть бути складнощі із наповненням ринку автомобільним паливом, повідомляє enkorr з посиланням на трейдерів.

В Україні збільшився попит на бензин та ДП: що прогнозують експерти - today.ua

На даний момент нафтопродуктів, зокрема бензину, як стверджують трейдери, вистачає. Але в Європі спостерігається нестача палива, і тому можуть бути складнощі із наповненням українського ринку найближчими місяцями.

Українці у листопаді 2022 року збільшили споживання бензину та дизельного палива, а трейдери, за даними видання enkorr, поки що до цього не готові. У попередні роки у листопаді не спостерігався такий високий попит на дизель та бензин. У листопаді 2022 року це відбувається, вважають експерти, через те, що українці стали частіше використовувати генератори, оскільки в деяких містах та областях відключають електроенергію.

В Україні збільшився попит на бензин та ДП: що прогнозують експерти

Тим часом, в Україні в дрібному опті зараз середня вартість бензину А-95 становить 40,75 грн/літр, бензину А-92 – 40,5 грн за літр, а дизельного палива – 49,50 грн/літр.

Але є й добрі новини для українських автомобілістів. В Україні вже з'явилися перші партії зимового дизельного палива та почалися продажі зимового автогазу. Зимовий автогаз забезпечує експлуатацію автомобілів з ГБО при температурі більше -30°C.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що українські АЗС почали продавати бензин А-95 стандарту Євро-4.