В Україні у водіїв за перевищення швидкості почали забирати машини

У Дніпрі у водіїв, які перевищують дозволену швидкість, почали забирати автомобілі. Можливо, така практика пошириться на всю Україну.

В Україні у водіїв за перевищення швидкості почали забирати машини - today.ua

За словами заступника мера Дніпра Михайла Лисенка, така міра викликана тим, що Україна бореться з російськими окупантами, а деякі громадяни не лише порушують ПДР, а роблять це і під час комендантської години.

У лихачів у Дніпрі автомобілі вилучають одразу на місці та відправляють їх Збройним силам України. Таким чином вирішуються одразу дві проблеми. У місті стане менше водіїв, які порушують швидкісний режим, а ЗСУ та територіальна оборона отримають нові транспортні засоби.

В Україні у водіїв за перевищення швидкості почали забирати машини Нагадаємо, у деяких областях після початку повномасштабного вторгнення російських військ почали вилучати автомобілі у п'яних водіїв, а також у водіїв, які порушують комендантську годину. Транспортні засоби передають ЗСУ та Силам територіальної оборони. Також для ЗСУ передають автомобілі, які з порушенням чинного законодавства ввозять до України (наприклад під прикриттям гуманітарної допомоги від західних країн).

Раніше стало відомо, що киянин, прикриваючись потребами підрозділу Сил територіальної оборони, намагався забрати зі СТО автомобіль.