В Україні у водіїв за перевищення швидкості почали забирати машини

Автор: Максимов Віталій

У Дніпрі у водіїв, які перевищують дозволену швидкість, почали забирати автомобілі. Можливо, така практика пошириться на всю Україну.

В Україні у водіїв за перевищення швидкості почали забирати машини - today.ua

За словами заступника мера Дніпра Михайла Лисенка, така міра викликана тим, що Україна бореться з російськими окупантами, а деякі громадяни не лише порушують ПДР, а роблять це і під час комендантської години.

У лихачів у Дніпрі автомобілі вилучають одразу на місці та відправляють їх Збройним силам України. Таким чином вирішуються одразу дві проблеми. У місті стане менше водіїв, які порушують швидкісний режим, а ЗСУ та територіальна оборона отримають нові транспортні засоби.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні у водіїв за перевищення швидкості почали забирати машини Нагадаємо, у деяких областях після початку повномасштабного вторгнення російських військ почали вилучати автомобілі у п'яних водіїв, а також у водіїв, які порушують комендантську годину. Транспортні засоби передають ЗСУ та Силам територіальної оборони. Також для ЗСУ передають автомобілі, які з порушенням чинного законодавства ввозять до України (наприклад під прикриттям гуманітарної допомоги від західних країн).

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Раніше стало відомо, що киянин, прикриваючись потребами підрозділу Сил територіальної оборони, намагався забрати зі СТО автомобіль.