В Україні тестують електричний Гелендваген

У Києві помітили тестовий прототип електричного позашляховика Mercedes EQG, повідомляє kiev.cars в Instagram. Продажі електричного Гелендваген почнуться у 2022 або 2023 році.

В Україні тестують електричний Гелендваген - today.ua

Mercedes EQG, який привезли в Україну, дуже схожий на концепт, який показали у вересні поточного року на автосалоні в Мюнхені. Судячи з усього, це один з тестових прототипів, який привезли в Україну для дорожніх випробувань або реклами. На жаль, офіційно про це нічого не відомо.

Електричний Гелендваген отримає, як і стандартна версія, рамну конструкцію, але її адаптують під електропривод. У нього буде два електромотора (по одному на кожну вісь) і дуже ємна батарея. Запас ходу складе близько 500 км. Але офіційно ця інформація ще не підтверджена.

В Україні тестують електричний Гелендваген У електричного Гелендваген буде впізнаваний квадратний дизайн. Замість решітки радіатора - чорна лицьова панель.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Mercedes тестує особливу версію Mercedes-Benz G-Class. Це Mercedes-Benz G-Class 4x4 Squared нового покоління.