В Україні стало більше камер автофіксації порушень ПДР

На дорогах України з 28 вересня 2021 року почали працювати 20 нових комплексів автофіксації порушень ПДР. Про це в Facebook повідомив перший заступник глави Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

В Україні стало більше камер автофіксації порушень ПДР - today.ua

Зокрема, нові комплекси автофіксації порушень ПДР з'явилися на трасах у Львівській, Запорізькій, Закарпатській та Одеській областях.

Таким чином, в Україні тепер за дотриманням водіями швидкісного режиму стежать 158 камер автофіксації порушень ПДР. Білошицький заявив, що найближчим часом їх стане ще більше.

Нагадаємо, що камери автофіксації порушень ПДР офіційно почали працювати в нашій країні в червні 2020 року. За рік їх роботи на трасах, де вони встановлені, смертність від ДТП знизилася. Правда, кількість самих ДТП чомусь при цьому збільшилася.

Так, в Україні з січня по серпень 2021 року відбулася 120 209 дорожньо-транспортних пригод, що на 17,8% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. За цей період в ДТП загинули 1 914 осіб, що на 9,1% менше, ніж за такий же період минулого року. Число травмованих стало менше на 5,3%, і склало 19 309 осіб.

Раніше повідомлялося, що до 2024 року на дорогах України буде 1,5 тисячі камер автофіксації порушень ПДР.