В Україні попит на електромобілі підскочив на 65%

За даними Укравтопрому, у червні 2022 року в Україні зареєстрували 958 електромобілів. Це на 65% більше, ніж за аналогічний місяць 2021 року.

В Україні попит на електромобілі підскочив на 65% - today.ua

Цікаво, що частка нових електромобілів із усіх зареєстрованих у червні 2022 року становила 14%. Минулого року було 10%.

Лідер серед електромобілів на українському ринку не змінився. Найбільше у нашій країні у червні зареєстрували електромобілів Nissan Leaf. 196 Ліфів отримали українську прописку.

До п'ятірки найпопулярніших електромобілів в Україні у червні також увійшли такі моделі: Volkswagen ID.4 (74), Volkswagen е-Golf (70), Tesla Model 3 (58) та Renault Zoe (57).

В Україні попит на електромобілі підскочив на 65% Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців пересідати з бензинових та дизельних машин на електромобілі. Він не відкинув повторення в Україні паливної кризи.

Кабмін продовжує стимулювати ввезення та купівлю електромобілів. Так, наприклад, нещодавно скасували збір до Пенсійного фонду за першої реєстрації автомобіля з електричною силовою установкою. Зараз при легалізації електромобіля потрібно сплачувати лише акцизний податок, який розраховується за формулою 1 євро за 1 кіловат батареї.

Тим часом, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні поступово закінчується паливна криза.