В Україні створять стратегічний запас бензину

В Україні створять стратегічний запас бензину та дизелю, щоб у майбутньому не повторився дефіцит палива. Про це розповів заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма.

В Україні створять стратегічний запас бензину - today.ua

За його словами, зараз ввезення палива в Україну збільшилося вп'ятеро порівняно з березнем поточного року. Тобто зараз у нашу країну щодня ввозять приблизно стільки бензину та дизельного палива, скільки споживають АЗС щодня. Це означає, що дефіцит палива повинен припиниться вже найближчим часом.

Для того, щоб найближчими місяцями знову не виник дефіцит палива, в Україні створять його стратегічний запас. Шурма стверджує, що російські окупанти не зможуть його розбомбити та знищити.

В Україні створять стратегічний запас бензину Нагадаємо, наприкінці квітня в Україні утворився дефіцит палива, оскільки російські окупанти обстрілюють ракетами нафтобази, НПЗ та залізничну інфраструктуру. Внаслідок цього на АЗС з'явилися великі черги, ціни почали збільшуватися, ще більше обмежили ліміт продажу палива, а водіїв закликали рідше користуватися своїми машинами.

Раніше стало відомо, що в Україні через воєнний стан перестали перевіряти якість палива на АЗС.