В Україні знову дозволили продавати паливо Євро-3 та Євро-4

В Україні знову дозволили продавати автомобільне паливо екологічного стандарту Євро-3 та Євро-4. Відповідне рішення ухвалили під час чергового засідання Кабінету Міністрів.

В Україні знову дозволили продавати паливо Євро-3 та Євро-4 - today.ua

Відразу скажемо, що рішення про повернення у продаж автомобільного палива нижчого екологічного стандарту ухвалили у зв'язку із вторгненням Росії. Після закінчення війни цю норму скасують.

Таке нововведення необхідне для того, щоб забезпечити паливом Збройні сили України та українських аграріїв, які вже розпочали у деяких регіонах посівну кампанію.

Нагадаємо, що в Україні продаж автомобільного палива екологічного класу Євро-4 заборонили з 1 січня 2018 року. Українські виробники палива перейшли ще наприкінці грудня 2017 на випуск бензину класу Євро-5. Перед цим заборонили паливо екологічного класу Євро-3.

В Україні знову дозволили продавати паливо Євро-3 та Євро-4 Раніше повідомлялося, що Верховна Рада відклала до 2025 року запровадження в Україні для палива стандарту Євро-6.

Тим часом, в Україні на час війни з російськими окупантами скасували акциз та знизили ПДВ на бензин та дизельне паливо. Очікується, що це допоможе стабілізувати ціни на АЗС.