В Україні різко збільшилися продажі б/в авто: названі причини

За даними Інституту досліджень авторинку, у вересні 2021 року українці купили понад 143 тисяч б/в автомобілів. Перед цим так багато вживаних машин в Україні за один місяць продавали тільки в лютому 2019 року.

В Україні різко збільшилися продажі б/в авто: названі причини - today.ua

Серед автомобілів, що входять в категорію внутрішніх перепродажів, лідером став Daewoo Lanos. У вересні українці купили 3,8 тисячі таких машин. На другому місці Volkswagen Passat (2,9 тис.), А на третьому - Skoda Octavia (2,7 тис.).

Найпопулярніші б/в автомобілі, ввезені в Україну у вересні: Volkswagen Passat (3 367), Volkswagen Golf (2 823), Skoda Octavia (2 515), Renault Megane (1 868), Ford Focus (1 611), Opel Zafira (1 331) і Renault Scenic (1 289).

Експерти вважають, що у такого різкого збільшення продажів б/в автомобілів є кілька причин.

Серед них: сезонне зростання активності після сезону відпусток, пільговий період розмитнення, посилення карантину через коронавирус і очікування нових обмежень, отримання селянами і фермерами грошей за врожай.

Раніше стало відомо, що українським водіям в 2021 році за заміну літньої гуми на зимову доведеться заплатити на 15% дорожче, ніж в минулому році. Причин збільшення цін кілька.