В Україні різко збільшилася реєстрація б/в автомобілів

За даними Укравтопрому, в липні 2021 року в Україні зареєстрували 54,5 тисячі б/в автомобілів, ввезених з-за кордону. Це на 59% більше, ніж за аналогічний місяць 2020 року.

В Україні різко збільшилася реєстрація б/в автомобілів - today.ua

В останній раз так багато вживаних машин з іноземною реєстрацією отримували українську прописку за один місяць приблизно 2,5 роки тому.

Найчастіше українці реєстрували б/в автомобілі Volkswagen, Ford, Renault, Skoda і Opel.

Безумовним лідером є Volkswagen. У липні українську реєстрацію отримали майже 9,2 тис. машин цього бренду. Причому Volkswagen Passat став найпопулярнішим б/в автомобілем.

Всього за перші сім місяців 2021 року в Україні зареєстрували 250 тис. б/в автомобілів. Це на 44% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Тим часом, в липні 2021 року в Україні продали майже 9,8 тисяч нових автомобілів, що на 16% більше, ніж за аналогічний місяць минулого року. Найчастіше українці минулого місяця купували нові автомобілі Toyota і Renault.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні розробили законопроект, який передбачає скасування ввізного мита на автомобілі. Його прийняття призведе до обвалу цін на нові і б/в автомобілі.