В Україні реєстрація б/в автомобілів збільшилася на 135%

У червні 2022 року в Україні, за даними Укравтопрому, зареєстрували 84,2 тиcячі б/в автомобілів. Це на 135% більше, ніж за аналогічний місяць 2021 року.

В Україні реєстрація б/в автомобілів збільшилася на 135% - today.ua

Найчастіше в Україну ввозили старі автомобілі Volkswagen. У червні 16,7 тисячі б/в Volkswagen отримали українську прописку.

На другому місці по ввезенню та реєстрації вживаних автомобілів знаходиться Opel (6,8 тис.), а на третьому – Renault (6,7 тис.).

Загалом із січня по червень 2022 року в Україні зареєстрували 264,5 тис. б/в автомобілів. Це на 35% більше, ніж за аналогічний період 2021 року.

Як бачите, незважаючи на війну в Україну в I півріччі 2022 року буквально ринули автомобілі. Це, звичайно, пов'язано з тим, що з початку квітня по 30 червня можна було безкоштовно розмитнити будь-який автомобіль на іноземних номерах.

В Україні реєстрація б/в автомобілів збільшилася на 135% Деякі експерти прогнозують, що тепер різко знизиться кількість євроблях, що ввозяться в Україну. Як і раніше, возитимуть автомобілі зі США, дорогі автомобілі (оскільки за них треба платити менше податків), електромобілі (скасували практично всі податки на них), а також вантажівки, автобуси та спецтехніку (такий транспорт дуже потрібен Україні під час війни з російськими окупантами).

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, що українець безкоштовно розмитнив Mercedes-Benz, який коштує 248 000 доларів.