В Україні продовжують знижуватися продажі нових автомобілів

Автор: Максимов Віталій

За даними Укравтопрому, у листопаді 2022 року в Україні продали 3090 нових автомобілів. Це на 2% менше, ніж у жовтні поточного року та у 2,8 рази менше, ніж за аналогічний місяць 2021 року.

В Україні продовжують знижуватися продажі нових автомобілів - today.ua

Загалом із січня по листопад 2022 року в Україні продали 34 000 нових автомобілів. Це у 2,7 раза менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Бестселером листопада 2022 року на українському ринку нових автомобілів став бюджетний кросовер Renault Duster. Саме його найчастіше купували українці. Але найпопулярнішим автомобільним брендом була Toyota. На другому місці Renault, на третьому місці Skoda, на четвертому місці Hyundai, а на п'ятому місці Mercedes-Benz.

Потрібно зазначити, що з січня по листопад 2022 року в Україну ввезли 28 500 нових автомобілів і майже 329 000 б/в автомобілів. Митна вартість нових машин склала 635,5 млн доларів, а вживаних автомобілів – 1,7 млрд доларів. Найбільше нових автомобілів за цей період до нашої країни ввезли з Китаю (8 515), а б/в авто – з Німеччини (понад 129 000).

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

В Україні продовжують знижуватися продажі нових автомобілів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Імпорт автомобілів в Україну за перші 10 місяців 2022 року скоротився порівняно з 2021 роком через війну з російськими окупантами. Ввезення машин пожвавило навесні і на початку літа завдяки можливості їх безкоштовно розмитнити.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українцям доведеться більше платити за державну реєстрацію автомобілів та за водійські права.